آرایشی و زیبایی

اکسسوری چیست؟ انواع اکسسوری مو زنانه همراه با تصاویر با کیفیت

blank

اکسسوری واژه ای لاتین است که به هر چه که به چیز دیگری اضافه شود و به آن الحاق شود گفته می شود .

در واقع نقش اصلی اکسسوری ،تکمیل مد در فرایند طراحی استایل است. یعنی شما برای جذاب تر شدن استایل خود ، پس از پوشیدن لباس ، از وسایلی برای زینت بخشی به تیپ استفاده می کنید تا جذابیت آن را افزایش دهید. ما در اینجا تصاویری از اکسسوری های مو را برایتان آورده ایم.

اکسسوری‌ مو شامل انواع ابزار‌های کوچک و زیبایی می‌شود که مو را زیبا‌تر نشان می‌دهند و باعث جذاب‌تر شدن استایل شما می‌شود. جدیدترین اکسسوری مو از تل سر تا دستمال سر، کش و ریسه مو را در این طلب ببینید..

اکسسوری‌های مو تنوع زیادی دارند و معیار‌های زیادی همچون جنس مو، رنگ مو، میزان بلندی مو و … در انتخاب آن موثر است. 

1. اکسسوری مو زنجیر سر

زنجیر سر از گذشته‌ها در کشور‌های هند و ایتالیا و همچنین ایران مورد استفاده قرار می‌گرفته است. استفاده از آن‌ها باعث می‌شود چشم و ابرو‌ها بیشتر به چشم بیایند. زنجیر سر برای مو‌های بلند مناسب است.

اکسسوری

2. اکسسوری مو زنجیر سر‌های بوهمین

یک نوع زنجیر مو است که کسانی که به استایل بوهمین علاقه دارند استفاده می‌کنند. استفاده از این نوع زنجیر‌ها باعث می‌شود جذابیت خانم‌ها زیاد شود. 

3. اکسسوری تاج و ریسه مو

از ریسه‌های تزیینی مو می‌توانید برای آرایش مو‌هایتان استفاده کنید. ریسه‌های مو از مروارید و سنگ ساخته شده‌اند. از ریسه‌های مو می‌توان برای انواع مو‌ها از جمله کوتاه یا بلند، باز و یا بسته استفاده کرد.

اکسسوری مو

4. اضافه کردن بافت به مو

شما می‌توانید با استفاده از نخ‌ها و ریسه‌های پشمی بافت درست کنید و به موهایتان اضافه کنید. بافت‌ها مو‌ها را پر‌پشت‌تر نشان می‌دهند.

5. آرایش کردن مو با پر

شما می‌توانید با استفاده از پر موهایتان را آرایش کنید. به این صورت که پر‌ها را با استفاده از نخ و مهره به هم وصل می‌کنید. ساخت دریم کچر نیز می‌تواند به تزیین موی شما کمک کند.

اکسسوری

اکسسوری مو زنانه

انواع اکسسوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *