ورود و ثبت نام

شما برای ثبت نام در مونژو به یک شماره موبایل که به آن دسترسی داشته باشید، نیاز دارید. با کلیک بر روی گزینه ی ثبت نام در بالای سایت از شما خواسته میشود شماره موبایلتان را وارد کنید. سپس یک کد تایید برای شما ارسال میگردد، با وارد کردن آن کد حساب کاربری شما ساخته میشود و وارد حساب کاربریتان میشوید.

خیر، حساب کاربری مختص شما میباشد و از قراردادن اطلاعات کاربری خود در اختیار سایر اشخاص خودداری نمایید. زیرا تمامی مسئولیت های حساب کاربری با شماست.

برای ورود به مونژو در دفعات بعد در صورت خارج شدن از حساب کاربری همان شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید کافیست. البته اگر از قسمت جزئیات حساب کاربری پسورد تعیین کرده باشید باید هنگام ورود پسورد انتخابی را وارد کنید.

بله، برای خرید نیازی نیست حتما از قبل حساب کاربری داشته باشید. البته بعد از وارد کردن اطلاعات و خرید یک حساب کاربری بصورت اتوماتیک برای شما ساخته میشود و از سری بعدی میتوانید با شماره موبایلی که در اطلاعات خریدتان وارد کرده اید و دریافت کد تایید وارد حساب کاربریتان بشوید.

مراحل ثبت سفارش

باید وارد سبد خرید بشوید و اطلاعات خود مانند: آدرس و کد پستی و … را وارد کنید. در انتها نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور اقدام نمایید.

پرداخت فقط به صورت اینترنتی و از طریق درگاه های پرداخت مونژو صورت میگیرد.

خیر، پرداخت فقط به صورت اینترنتی صورت میگیرد.

ارسال از طریق پست پیشتاز صورت میپذیرد.

بله، شما میتوانید در هنگام ثبت سفارش در بخش یادداشت سفارش این مورد را به مونژو اعلام کنید.

پیگیری سفارش

پس از ارسال مرسوله، کد رهگیری برای شما پیامک خواهد شد.

در برخی مواقع به علت بسته بودن پیامک های تبلیغاتی در تلفن همراه شما پیامک های اطلاع رسانی مونژو به دستتان نمیرسد. در این صورت با پشتیبانی در ارتباط باشید. (از قبل شماره ی سفارش خود را آماده کنید تا به پشتیبان جهت بررسی اعلام کنید)

24 ساعت بعد از ثبت سفارش شما در سایت، بسته آماده و به پست تحویل داده خواهد شد. ( این زمان شامل روزهای تعطیل رسمی نمیباشد )

با توجه به تجربیات ما در ارسال های متعدد، مدت زمان تحویل بسته به شما بستگی به ترافیک کاری شرکت پست یا تیپاکس دارد، بطور میانگین بین 2 الی 5 روز کاری زمان میبرد.

مرجوع کردن کالا

خیر، شما تنها محصولاتی که احیانا تاریخ انقضای آن ها گذشته، در جعبه ی پستی شکسته اند یا اشتباه ارسال شده اند را میتوانید مرجوع کنید. همچنین اگر محصول تحویلی مطابق با محصول انتخابی شما نباشد و رایحه یا سایر مشخصات آن فرق کند میتوانید مرجوع کنید.

برای مرجوع کردن میتوانید از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام مونژو با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. پس از هماهنگی محصول را برای مونژو پست میکنید و اگر بخواهید محصول برای شما تعویض و مجددا ارسال میشود و اگر بخواهید مبلغ محصول مورد نظر به شماره کارت بانکی که برای کارشناسان ارسال میکنید طی یک الی دو روز کاری واریز خواهد شد.

  • همچنین شما برای مرجوع کردن محصول فقط 48 ساعت پس از تاریخ تحویل فرصت دارید.

خیر، یک سری از محصولات با عنوان تاریخ کم و مبلغ خیلی پایین در سایت به فروش میرسند که در کنار تصویر محصول تگ مدت انقضا آنها درج شده است و شما با علم بر کم بودن تاریخ انقضا محصول آن را خریداری میکنید. اما در برخی موارد محصول به عنوان تاریخ کم برای فروش گذاشته نشده و در اثر خطای انسانی محصول مورد نظر با تاریخ انقضا کم برای شما ارسال میگردد. در این صورت میتوانید با کارشناسان ما در جهت تعویض محصول صحبت کنید. همچنین مبلغ پستی هم در این صورت بر عهده ی مونژو میباشد.

شما تا 2 ساعت بعد از ثبت سفارش مهلت دارید تا سفارش خود را ویرایش یا کنسل نمایید. برای انجام این کار با پشتیبانی مونژو در ارتباط باشید.

کدهای تخفیف

کدهای تخفیف مونژو به صورت دوره ای یا در مناسبت های خاص برای تمامی کاربران ارسال میگردد. همچنین میزان خرید شما بر روی درصد کد تخفیفی که دریافت میکنید تاثیر میگذارد.

اگر صاحب مجموعه، یا شغل فراگیری هستید و میخواهید برای کارمندان و مشتریان خود کد اختصاصی بگیرید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین راهنمایی را دریافت کنید.

بله، شما میتوانید با سرچ در گوگل تمامی سایت های ارائه ی کد تخفیف را که کدهای تخفیف مونژو را به اشتراک گذاشته اند ببینید. سایت هایی نظیر موپن، تخفیفان و …

ساعات پاسخگویی

هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی میباشد.

هفت روز هفته از ساعت 9 الی 21 

هفت روز هفته از ساعت 9 الی 22