حریم خصوصی

مونژو در جهت ثبت سفارش شما اطلاعاتی اعم از نام ، نام خانوادگی ، کد پستی و … را درخواست می کند که تمامی این اطلاعات درخواستی فقط در راستای پردازش و ارسال سفارش شما مورد استفاده قرار میگیرد و هیچ ارگان یا سازمانی به اطلاعات شما دسترسی ندارد و هم چنین مونژو همیشه در حفظ و حراست از این اطلاعات کوشاست .
هم چنین شما کاربران گرامی میتوانید مشخصات و آدرس شخص دیگری را جهت دریافت سفارش وارد کنید و این اطلاعات فقط برای ارسال همان سفارش مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
توجه داشته باشید که اطلاع رسانی های مونژو فقط از طریق ایمیل : info@monzho.ir و شماره ی پیامکی : 50004000649464 صورت میگیرد و هرگونه شماره و ایمیل دیگری جعلیست و ارتباطی به مونژو ندارد .
نظرات و نقدهای ارسالی شما برای محصولات مندرج در سایت ممکن است توسط تیم بازبینی مونژو در جهت رعایت شدن قوانین و چهارچوب های تعیین شده مورد ویرایش قرارگیرد .
هم چنین درصورت درج محتوای مجرمانه در نقدها و نظرات ، مونژو این حق را دارد که اطلاعات شخص خاطی را جهت پیگیری در اختیار مقامات قضایی قرار دهد .

کاربر گرامی :

شما باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشید و نباید اطلاعات کاربری خود را در جایی فاش یا به شخص دیگری ارائه کنید . زیرا مسئولیت هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات برعهده ی دارنده ی حساب کاربری می باشد .
همچنین درصورت واگذاری شماره ی موبایل خود ، جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، لطفا در قسمت حساب کاربری نسبت به تغییر شماره ی موبایل خود اقدام نمایید .
و در نهایت درصورت رعایت نکردن هرکدام از موارد فوق الذکر توسط کاربران ، مونژو هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده ندارد .

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل میتوانید با مونژو در ارتباط باشید :

شماره تماس پشتیبانی : 04142037609